VIII. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması’nın Arabuluculuk Aşaması 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi’nde Gerçekleşti

Birinciliği Necmettin Erbakan Üniversitesi, ikinciliği Bahçeşehir Üniversitesi, üçüncülüğü TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi takımları kazandı. İlk üçe giren takımlara para ödülü verilirken En İyi Başvuru Dilekçesi Ödülü’nün sahibi aynı zamanda ikincilik ödülünün sahibi Bahçeşehir Üniversitesi takımına kitap seti hediye edilmiştir. En İyi Vekil Ödülü’nün sahibi olan Özyeğin Üniversitesi takımından Beyza Miyase Çiftçi ve En İyi Müvekkil Ödülü’nün sahibi olan Bilkent Üniversitesi takımından İrem Çınar Aksan Hukuk Bürosu’nda yaz stajı imkanı ve kitap seti kazanmıştır. En İyi İkinci Vekil ve En İyi İkinci Müvekkil KP Hukuk Bürosu’nda yaz stajı imkanı kazanmıştır.

Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz Sayın Arabulucu Volkan Aksu anısına TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden başka bir takımın üyeleri Nisa Simge Özcan ve Cevahir Beyza Oğan İstanbul Tahkim Merkezi’nde staj imkanı ve kitap ödülü kazanmıştır.

Hamidiye Su, Kadir Has Üniversitesi, Av. Dr. Can Yalçınkaya, KP Hukuk Bürosu, Aksan Hukuk Bürosu’na yarışmaya sponsor oldukları için teşekkür ederiz. Olay metnini yazarak bu yıl bizlere destek olarak Paksoy Hukuk Bürosu’na da ayrıca teşekkür ederiz.

 

 

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading