Lojistik ve Taşıma Sektöründe Uyuşmazlık Çözüm Yolları Paneli İstanbul Barosunda Gerçekleşti

İstanbul Tahkim Merkezi, İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu ile Karadeniz Ekonomik İşbirliği Karayolu Taşıma Dernekleri Birliği (BSEC-URTA) tarafından düzenlenen “Lojistik ve Taşıma Sektöründe Uyuşmazlık Çözüm Yolları” Paneli, 4 Ocak 2019 Cuma günü İstanbul Barosu Konferans Salonunda gerçekleşti.

Lojistik ve Taşıma Sektöründen uygulamacılar ile avukatların katıldığı etkinlikte, ISTAC ile BSEC-URTA’nın Türkçe-İngilizce ve Rusça olarak üç dilde yayımladığı “Karayolu Taşımacılığı ve Tahkim” kitapçığı da tanıtıldı.

Panelde konuşan ISTAC Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ziya Akıncı, ISTAC Tahkiminin uzmanlaşmış ve etkin bir uyuşmazlık çözüm yolu sunarak sektörün ihtiyaçlarına cevap verdiğini belirtti. Toplantıdaki diğer konuşmacılar ise UND İcra Kurulu Başkan Vekili Erman Ereke, BSEC-URTA Başkanı, TOBB, TIR ve ATA Karnesi Müdürü Aslı Gözütok, İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu Başkanı Egemen Gürsel Ankaralı, UND Taşıma Hukuku Çalışma Grubu Başkanı Naz Ege Ege idi.

 

 

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading