22-23 Kasım 2017- ISTAC Leading Arbitrators’ Lectures: How Best to Present Your Case in International Arbitration

ISTAC Leading Arbitrators’ Lectures kapsamında 22-23 Kasım 2017 tarihlerinde İsviçreli hukukçu ve hakem Paolo Marzolini,  “Milletlerarası Tahkimde Tarafların İddia ve Savunmalarını En İyi Şekilde İleri Sürmesi” başlıklı 6 saatlik  uygulamalı bir seminer verecektir. İngilizce gerçekleştirilecek bu etkinlik, Workinton Levent 199’da düzenlenecektir.

Milletlerarası tahkimde dilekçelerin hazırlanması; avukatın müvekkil ile çalışması; raporun hazırlanmasında uzmanın asiste edilmesi; yazılı tanık beyanlarının hazırlanması; duruşmalarda açılış ve kapanış konuşmaları; tanık ve uzmanların sorgulanması ve duruşma sonrası taraf beyanlarının hazırlanması, seminerde ele alınacak ve katılımcılarla birlikte uygulamalı olarak değerlendirilecek konulardır.

Kontenjanın sınırlı olduğu bu etkinliğe katılım için kayıt olunması gerekmektedir. Kayıt ücreti,

  • 13 Kasıma kadar erken dönem kayıt ücreti KDV dahil 300 TL/kişi başı
  • 13 Kasım sonrası kayıtlarda KDV dahil 350 TL/kişi başı
  • Genç ISTAC üyeleri için KDV dahil 300 TL/kişi başı

Yukarıdaki başvuru formunu doldurarak, etkinliğe kayıt olup katılım ücretini banka kredi kartı veya banka havalesi yöntemiyle ödeyebilirsiniz. Banka havalesi ile kayıt ücretinin ödenmesi halinde, dekontun info@istac.org.tr adresine gönderilmesi sonrası kaydınız işleme alınacaktır.

 

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading