6-7 Mayıs 2023- VII. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması Arabuluculuk Aşaması Gerçekleşmiştir

Birinciliği Özyeğin Üniversitesi, ikinciliği Ankara Üniversitesi, üçüncülüğü Necmettin Erbakan Üniversitesi takımları kazanmıştır. İlk üçe giren takımlara para ödülü verilirken En İyi Başvuru Dilekçesi Ödülü’nü alan Uludağ Üniversitesi ekibine kitap seti hediye edilmiştir. En İyi Müvekkil Ödülü’nün sahibi aynı zamanda ikinciliği elde eden Ankara Üniversitesi takımından M. Berk Uysal ve bir diğer Ankara Üniversitesi takımından Ömer Faruk Sökmen olmuştur. En İyi Vekil Ödülü’nü yine Ankara Üniversitesi takımından Duygu Duran almıştır. Üç başarılı yarışmacı İstanbul Tahkim Merkezinde 1 ay staj hakkı kazanmıştır.
Yarışmanın mimarları Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması Komisyon Başkanı Sayın Av. İdil Elvin Çavuş’a, Komisyon üyeleri Av. Ecenur Dal, Arzum Beyza Çimen, Başak Armağan, Bekir Aksarı ve Harun Abaz’a ve Genç ISTAC Yürütme Kurulu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yarışmada emeği geçen sayın arabulucularımıza ve görüşmelerde moderatör olarak görev alan arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunar ve katılan tüm takımları tebrik ederiz.

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading