30 Haziran 2021- TOBB Uyum ve ISTAC “Sözleşmeler ve Ticari Uyuşmazlıklar Çözümü Semineri”

“SÖZLEŞMELER VE TİCARİ UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ SEMİNERİ” 30 HAZİRAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi TOBB UYUM ve İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) ortaklaşa seminer düzenliyor. 30 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek “Sözleşmeler ve Ticari Uyuşmazlıkların Çözümü Semineri” iş dünyası ve hukukçuları online platformda buluşturacak.

İstanbul Tahkim Merkezi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ile TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, TOBB UYUM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak olan seminer iki oturum halinde gerçekleştirilecek.

Saat 13.50’de başlaması planlanan seminerin ilk oturumunda Akıncı Hukuk Bürosu’ndan Dr. Ayşegül Sezgin Huysal “Ticari Hayatta Sözleşmenin Önemi ve Sözleşmede Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar” konulu sunum yapacak.

Seminerin ikinci oturumu ise TOBB UYUM Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel’in “Ticari Uyuşmazlıkların Çözümünde Arabuluculuk” ve ISTAC Genel Sekreteri Av. Yasin Ekmen’in “Ticari Uyuşmazlıkların Çözümünde Tahkim” konumu sunumlarıyla devam edecek.

Saat 17.20’ye kadar sürecek olan seminer, katılım linki ile çevrimiçi platformda izlenebilecek. Seminere katılım linki  www.tobbuyum.com.tr ve ISTAC sosyal medya platformlarından duyurulacak.

 

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading