22 Ekim 2021- Genç ISTAC Geleceğin Tahkim Avukatları Buluşuyor

Genç ISTAC tarafından düzenlenen ve bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması yaklaşıyor! GTAY ile ilgili tüm merak edilenlerin konuşulacağı “Geleceğin Tahkim Avukatları Buluşuyor” etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

22 Ekim Cuma günü saat 14.30’da çevrimiçi olarak gerçekleşecek bu etkinliğin birinci oturumunun açılışı, ISTAC Başkanı Prof. Dr. Ziya Akıncı’nın konuşması ile gerçekleşecek olup ardından GTAY Komisyonu üyesi Aykut Ceylan ve GTAY Komisyonu Başkanı İdil Elvin Çavuş, yarışmaya başvuru süreci, yarışmanın genel kuralları, etkinlik takvimi ve dilekçe sunumu gibi çeşitli konular hakkında konuşacaktır.

ISTAC Hukuk Müşavirleri Ecenur Dal ve Gürkan Çağan, yarışmanın tahkim ve arabuluculuk aşamalarına ilişkin duruşma usulü ve dikkat edilmesi gereken hususları özetleyecek.

Son olarak, Istanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi Zeynep Ülkü Kahveci, Med-Arb usulü hakkındaki bilgileri paylaşacak.

Etkinliğin ikinci oturumunda ise, GTAY’ın takım koçları ve geçmiş yarışmacıları; yarışmaya katılım ve hazırlık süreci, yarışma anıları ve meslek hayatına getirdiği kazanımlar hakkında sohbet edecek.

GTAY hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplanacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın !

Katılım linki:

Zoom:

https://us06web.zoom.us/j/84641025265

Youtube:

https://youtu.be/EbtVF0ACMgs

 

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading