14-15 Kasım 2017- Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi

Türkiye Sermaye Piyasaları 2017 Kongresi, “Geleceğimiz İçin Büyüme” başlığıyla 14-15 Kasım 2017 tarihlerinde Wyndham Grand İstanbul Levent Otelinde düzenlenecektir.

İstanbul Tahkim Merkezi’nin Kongre destekçileri arasında yer aldığı etkinliğin ikinci günü olan 15 Kasım 2017 tarihinde, 11.45-12.45 saatleri arasında “Mahkeme Dışı Uyuşmazlık Çözümü, Sermaye Piyasaları ve Yatırımcının Korunması” başlıklı bir panel gerçekleştirilecektir.

Av. Dr. İsmail G. Esin’in moderatörlüğünü yapacağı bu panelde, Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, Prof. Dr. Mustafa Serdar Özbek, Doç. Dr. Cemile Demir Gökyayla ve Doç. Dr. Tolga Ayoğlu, hisse satım sözleşmelerinin tahkime elverişliliği; tahkim kararlarının tenfizi ve  yabancı hakem kararlarının Türkiye’deki etkisi; şirket içi uyuşmazlıkların tahkim yoluyla çözümlenmesi ve sermaye piyasası kurum ve işlemlerindeki uyuşmazlıklarda arabuluculuğun kullanılması başlıklarını tartışacaklardır.

Kongre ile ayrıntılı program ve kayıt için https://www.sermayepiyasalarikongresi.org.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bültenimize abone olmak için mail adresinizi giriniz.

Loading